František Drtikol  -  Krajina

Aktuální cena: 15500
Aktuální kupující: 0471

František Drtikol (*03.03.1883 †13.01.1961)

Identifikační číslo: 11363

olej, překližka, rok 1945, signováno PD, rozměr 27 x 39 cm, rám

Vyvolávací cena: 11000Kč