Jiří Šalamoun  -  Cvičenec

Aukce je již uzavřena dne: 19.02.2019 21:50:00

Jiří Šalamoun (*17.04.1935 †31.03.2022)

Identifikační číslo: 13343

litografie, rok 1989, signováno DU, číslováno 127/140, rozměr 34 x 28 cm, volný list

Vyvolávací cena: 2300Kč