Ivan Ouhel  -  Záznam V. - Zimní krajina

Aukce je již uzavřena dne: 19.02.2019 21:35:00

Ivan Ouhel (*18.02.1945 †21.02.2021)

Identifikační číslo: 5935

olej, plátno, rok 2005, signováno LD a vzadu, rozměr 20 x 28 cm, rám

Vyvolávací cena: 15000Kč