František Tichý  -  Lev Bobby

Aktuální cena: 7000

František Tichý (*25.03.1896 †07.10.1961)

Identifikační číslo: 5932

suchá jehla, rok 1938, signováno PD, značeno PD v desce Tichý 38, soupis Dvořák č. 15, rozměr 14 x 21,5 cm, volný list

Vyvolávací cena: 4700Kč