Aleš Lamr  -  Ceyx + Alcyone

Aukce je již uzavřena dne: 19.02.2019 21:10:00

Aleš Lamr (*12.06.1943 †16.02.2024)

Identifikační číslo: 5420

4x dvoulist, litografie, rok 1983, každý dvoulist signován, číslováno II/XX, signováno v tiráži, náklad 100 kusů + 20 autorských, rozměr dvoulistů 30 x 42 cm, původní desky

Vyvolávací cena: 4000Kč