Olbram Zoubek  -  Muž a žena

Aktuální kupující: 0071

Olbram Zoubek (*21.04.1926 †15.06.2017)

Identifikační číslo: 5931

reliéfní tisk, zlaceno, signováno PD, aut. tisk, rozměr 29,5 x 21 cm, volný list

Vyvolávací cena: 1800Kč