Jiří Anderle  -  Jak se máme dívat na duhu

Aktuální cena: 2100
Aktuální kupující: 0458

Jiří Anderle (*14.09.1936 )

Identifikační číslo: 5930

litografie, signováno DU, rozměr 26,5 x 18 cm, volný list

Vyvolávací cena: 1800Kč