Jiří Anderle  -  Jak se máme dívat na duhu

Aukce bude ukončena: 19.02.2019 20:45:00

Jiří Anderle (*14.09.1936 )

Identifikační číslo: 5930

litografie, signováno DU, rozměr 26,5 x 18 cm, volný list

Vyvolávací cena: 1800Kč