Rudolf Kremlička  -  Dívčí akt

DRAŽÍ SE

Aukce bude ukončena: 19.02.2019 20:25:00

Aktuální cena: 700
Aktuální kupující: 0010

Rudolf Kremlička (*19.06.1886 †03.06.1932)

Identifikační číslo: 12974

litografie, rok 1921, signováno PD, rozměr 17,5 x 13 cm, volný list

Vyvolávací cena: 700Kč