Albín Brunovský - Rozprávka V.
lept, rok 1984, signováno DU, rozměr 19,5 x 13,5 cm, reprodukováno v soupisu grafiky str. 188 č. 513, volný list
Cena: 700
Aktuální cena: 700
tuš, papír, 70tá léta, reprodukováno celostránkově v knize F.Běhounka, Kletba zlata, str. 184, rozměr 16 x 25,5 cm, rám
autokoláž, rok 1995, signováno vzadu, rozměr 24,5 x 20 cm, volný list
lept, rok 1957, signováno PD, číslováno 8/15, rozměr 21 x 16,5 cm, původní pasparta
serigrafie, rok 1977, signováno PD, číslováno 5/50, rozměr 43 x 56 cm, volný list
litografie, rok 1965, signováno PD, rozměr 15 x 9 cm, volný list
Cena: 6700
Aktuální cena: 6700
litografie, signováno DU, číslováno 50/65, rok 2005, rozměr 60,5 x 42,5 cm, volný list
Cena: 8500
Aktuální cena: 8500
pastel, akvarel, papír, rok 1987, signováno PD, rozměr 38 x 28 cm, rám
litografie, rok 1942, signováno PD, rozměr 22,5 x 16,5 cm, reprodukováno v knize Kormidelník Vlnovský z roku 1945, vydal Melantrich, rám