Rozprávka V.

Albín Brunovský  - Rozprávka V.

lept, rok 1984, signováno DU, rozměr 19,5 x 13,5 cm, reprodukováno v soupisu grafiky str. 188 č. 513, volný list

Jan Kotík  - Postava

lept, rok 1957, signováno PD, číslováno 8/15, rozměr 21 x 16,5 cm, původní pasparta

Postavy

Jozef Jankovič  - Postavy

serigrafie, rok 1977, signováno PD, číslováno 5/50, rozměr 43 x 56 cm, volný list

Noční hlídka

Tomáš Bím  - Noční hlídka

Cena: 6700
Aktuální cena: 6700

litografie, signováno DU, číslováno 50/65, rok 2005, rozměr 60,5 x 42,5 cm, volný list