Václav Tikal - Bez názvu
tužka, papír, rok 1946, signováno LD, rozměr 23 x 31 cm, volný list, dílo z pozůstalosti autora, vystaveno Mánes 1947, vzadu razítko
Vítáme Vás na dvacáté šesté internetové aukci GALERIE MODERNA, výtvarná díla zařazena do dvacáté šesté aukce s ukončením 21-23.6. 2022, je možné si prohlédnout v prostorách GALERIE MODERNA, Masarykovo nábřeží 24, Praha 1, od 1.6.2022, vždy mezi 13 a 18 hodinou, nebo po telefonické domluvě na tel: 222 520 252. Aukce bude zahájena 11.5.2022. Pro účast na aukci je nutné se zaregistrovat viz. aukční řád.
Cena: 3500
Aktuální cena: 3500
suchá jehla, rok 1945, signováno DU, rozměr 16,8 x 11,3 cm, volný list v původní knize
Cena: 1600
Aktuální cena: 1600
2x serigrafie, rok 1989, každá signována PD, rozměr 2x 13 x 9 cm, vloženo v původní knize
konvolut 2x litografie, rok 1977, obě signovány PN, rozměr 2x 15 x 11 cm, volné listy
Cena: 4200
Aktuální cena: 4200
tuš, papír, rok 1946, signováno PD, rozměr 20,5 x 14,5 cm, volný list, dílo z pozůstalosti autora
suchá jehla, rok 1968, signováno PD, číslováno 4/35, rozměr 15 x 11,5 cm, volný list, popis a podpisy A. Šimotová a J. John
Cena: 600
Aktuální cena: 600
litografie, rok 2017, signováno PD, aut. tisk, rozměr 16 x 12 cm, volný list, dílo z ateliéru autora
Cena: 4800
Aktuální cena: 4800
litografie, rok 1985, signováno PD, číslováno 30/60, reprodukováno v soupisu grafického díla str. 201, č. 486, rozměr 32,9 x 43 cm, volný list
Cena: 7100
Aktuální cena: 7100
olej, plátno, rok 2021, signováno DU, rozměr 40 x 40 cm, dílo z atelieru autora