Aukční historie uměleckých děl  Dvacátá šestá aukce

Vítáme Vás na dvacáté šesté internetové aukci GALERIE MODERNA, výtvarná díla zařazena do dvacáté šesté aukce s ukončením 21-23.6. 2022, je možné si prohlédnout v prostorách GALERIE MODERNA, Masarykovo nábřeží 24, Praha 1, od 1.6.2022, vždy mezi 13 a 18 hodinou, nebo po telefonické domluvě na tel: 222 520 252. Aukce bude zahájena 11.5.2022. Pro účast na aukci je nutné se zaregistrovat viz. aukční řád.

Václav Tikal  - Bez názvu

tužka, papír, rok 1946, signováno LD, rozměr 23 x 31 cm, volný list, dílo z pozůstalosti autora, vystaveno Mánes 1947, vzadu razítko

Tvary

František Hudeček  - Tvary

Cena: 4200
Aktuální cena: 4200

tuš, papír, rok 1946, signováno PD, rozměr 20,5 x 14,5 cm, volný list, dílo z pozůstalosti autora

P. F. 1969

Jiří John  - P. F. 1969

suchá jehla, rok 1968, signováno PD, číslováno 4/35, rozměr 15 x 11,5 cm, volný list, popis a podpisy A. Šimotová a J. John

Jedna z pohádek

Oldřich Jelen  - Jedna z pohádek

Cena: 600
Aktuální cena: 600

litografie, rok 2017, signováno PD, aut. tisk, rozměr 16 x 12 cm, volný list, dílo z ateliéru autora

Laboratoř

František Gross  - Laboratoř

Cena: 4800
Aktuální cena: 4800

litografie, rok 1985, signováno PD, číslováno 30/60, reprodukováno v soupisu grafického díla str. 201, č. 486, rozměr 32,9 x 43 cm, volný list

Dvojice

Kamila Ženatá  - Dvojice

Cena: 7100
Aktuální cena: 7100

olej, plátno, rok 2021, signováno DU, rozměr 40 x 40 cm, dílo z atelieru autora