Vladimír Komárek - Paříž
6x suchá jehla, rok 1979, každý list signován PD, rozměr 20 x 12 cm a 12 x 20 cm, vyšlo nákladem autora 60 neprodejných souborů, tento má číslo 23, volné listy
Vítáme Vás na dvacáté páté internetové aukci GALERIE MODERNA, výtvarná díla zařazena do dvacáté páté aukce s ukončením 29-31.3. 2022, je možné si prohlédnout v prostorách GALERIE MODERNA, Masarykovo nábřeží 24, Praha 1, od 28.2.2022, vždy mezi 13 a 18 hodinou, nebo po telefonické domluvě na tel: 222 520 252. Aukce bude zahájena 15.2.2022. Pro účast na aukci je nutné se zaregistrovat viz. aukční řád.
litografie, signováno PD, číslováno 6/200, rozměr 39 x 27 cm, volný list
olej, sololit, rok 2005, signováno PD, rozměr 93 x 61 cm, rám
Cena: 9500
Aktuální cena: 9500
lept, rok 1974, signováno PD a monogramem v desce, rozměr 9,7 x 14, 5 cm, rámováno
lept, signováno PD, číslováno 13/200, rozměr 33 x 24 cm, volný list
serigrafie, rok 2012, signováno PD, číslováno 48/120, rozměr 67 x 47 cm, volný list
Cena: 900
Aktuální cena: 900
2x litografie, rok 2003 a 2002, signováno DU, rozměr 16 x 7 cm a 12,5 x 8 cm, volné listy
suchá jehla, rok 1971, signováno PD, náklad 27 kusů, reprodukováno v soupisu Galerie moderna str.134 č.324, rozměr 14,7 x 10,2 cm
tuš,, akvarel, papír, rok 1977, signováno PN, rozměr 29 x 20 cm, volný list
verše a grafické listy k poctě K.H.Máchy, lept, signováno PD, číslováno 82/200, rok 1987, rozměr 22 x 16 cm, volný list