Květa Válová - Černá a bílá
lept, rok 1992, signováno PD, číslováno 16/150, rozměr 24 x 27,5 cm, rám
Dovolujeme si Vás pozvat na devatenáctou internetovou aukci GALERIE MODERNA, která se bude konat ve dnech 20-22.10. 2020, s ukončením vždy mezi 20-22 hodinou, Aukce bude zahájena 14.9.2020, pro účast na aukci je nutné se zaregistrovat, viz. aukční řád.
Cena: 4800
Aktuální cena: 4800
olej, plátno, rok 1987, signováno vzadu, rozměr 25 x 35 cm, rám, dílo z ateliéru autora
suchá jehla, rok 1977, signováno PD, číslování 12/30, rozměr 54 x 66,5 cm, volný list
suchá jehla, rok 1944, signováno PD, číslováno 2/9, rozměr 8 x 6 cm, volný list