Najáda

Jan Zrzavý  - Najáda

litografie, rok 1965, signováno PD, rozměr 10 x 15 cm, volný list, soupis č. 33

Místo

Oldřich Jelen  - Místo

Cena: 3200
Aktuální cena: 3200

litografie, rok 2019, signováno PD, číslováno 91/127, rozměr 27,4 x 26,5 cm, volný list

Apotheosa Karlovy Prahy

Oldřich Kulhánek  - Apotheosa Karlovy Prahy

suchá jehla, lept, rok 2004, signováno PD, číslováno aut. tisk IX/XX, rozměr 35 x 21,5 cm, dole uprostřed slepotiskové razítko, volný list

Bílé rytmy na černém

František Kupka  - Bílé rytmy na černém

dřevoryt, papír ( japan ), značeno v kameni PD a razítkem LD, rozměr papíru 38 x 57 cm, rozměr tisku 25 x 40 cm, volný list, vystaveno a reprodukováno Musée Guggenheim, N.Y. r. 1975, pod číslem 7.

Kameny

Kamil Lhoták  - Kameny

litografie, rok 1968, signováno PD, číslováno: zkušební tisk I. rozměr 20 x 30 cm, volný list