Aukční historie uměleckých děl  První aukce

Vítáme Vás na první aukci GALERIE MODERNA

Rymaně

František Gross  - Rymaně

Cena: 9000
Aktuální cena: 9000

olej, tempera, sololit, signováno PD, dílo pochází z pozůstalosti Františka Grosse, rozměr 25 x 34,5 cm

Automobil 1920

Kamil Lhoták  - Automobil 1920

akvarel, tuš, papír, rok 1976, původní pasparta, vystaveno Praha 2014, vzadu původní štítek DÍLO, rozměr 14 x 20 cm