Aukční historie uměleckých děl  Dvacátá pátá aukce

Vítáme Vás na dvacáté páté internetové aukci GALERIE MODERNA, výtvarná díla zařazena do dvacáté páté aukce s ukončením 29-31.3. 2022, je možné si prohlédnout v prostorách GALERIE MODERNA, Masarykovo nábřeží 24, Praha 1, od 28.2.2022, vždy mezi 13 a 18 hodinou, nebo po telefonické domluvě na tel: 222 520 252. Aukce bude zahájena 15.2.2022. Pro účast na aukci je nutné se zaregistrovat viz. aukční řád.

Abstraktní kompozice

František Kupka  - Abstraktní kompozice

lept, rok 1923, značeno v kameni a razítkem PD, rozměr 23,5 x 15,5 cm, rámováno, vystaveno a reprodukováno Musée Guggenheim, N.Y. r. 1975, pod číslem 6.

Hořící keř

Aleš Lamr  - Hořící keř

litografie, rok 1991, signováno PD, číslováno 2/100, rozměr 37 x 26 cm, volný list

Boeing 737

Jan Saudek  - Boeing 737

fotografie, rok 1979, signováno PD, rozměr 39 x 30 cm, volný list, reprodukováno: Jan Saudek - fotograf český, str. 92, certifikát pravosti přiložen

Místo

Oldřich Jelen  - Místo

Cena: 3200
Aktuální cena: 3200

litografie, rok 2019, signováno PD, číslováno 91/127, rozměr 27,4 x 26,5 cm, volný list

Má vlast  VI.

Karel Demel  - Má vlast VI.

kombinovaná technika, signováno PD, vydala Lyra Pragensis 1984, rozměr 21,5 x 19,5 cm, volný list

Napětí

František Hudeček  - Napětí

tuš, papír, rok 1940, signováno PD, rozměr 18 x 16 cm, volný list, dílo z pozůstalosti autora

Genesis VIII.

Jan Hísek  - Genesis VIII.

mezzotinta, rok 2010, signováno PD, číslováno 28/100, rozměr 30 x 19,5 cm, volný list