Alena Kučerová - Na břehu
Cena: 1300
Aktuální cena: 1300
suchá jehla, rok 1989, signováno PD, číslováno 4/20, rozměr 14 x 13 cm, pasparta
Vítáme Vás na dvacáté čtvrté internetové aukci GALERIE MODERNA, výtvarná díla zařazena do dvacáté čtvrté aukce s ukončením 14-16.12. 2021, je možné si prohlédnout v prostorách GALERIE MODERNA, Masarykovo nábřeží 24, Praha 1, od 29.11.2021, vždy mezi 13 a 18 hodinou, nebo po telefonické domluvě na tel: 222 520 252. Aukce bude zahájena 10.11.2021. Pro účast na aukci je nutné se zaregistrovat viz. aukční řád.
Cena: 1300
Aktuální cena: 1300
2x kresba, pero, papír, rok 1975, každý list signován vzadu, rozměr 11,5 x 16,5 cm a 10 x 16,5 cm, volný list
Cena: 5500
Aktuální cena: 5500
tužka, papír, rok 1939, rozměr 28 x 24 cm, volný list, dílo z pozůstalosti autora, reprodukováno v J. Machalický, r. 2011, str. 12
kniha, 4x suchá jehla, 1x kresba, vše signováno, tento výtisk má číslo 24 z 200, rozměr suchých jehel 20,5 x 12 cm, rozměr kresby 16 x 5 cm
Cena: 20000
Aktuální cena: 20000
litografie, rok1983, signováno LD, rozměr 9,8 x 29,8 cm, volný list, soupis str. 192, č. 460, dílo z pozůstalosti autora, vzadu razítko
lept, rok 1987, signováno DU, rozměr 13,7 x 8,5 cm, volný list
Cena: 9000
Aktuální cena: 9000
litografie, rok 1965, signováno PD, rozměr 12,5 x 15 cm, volný list, soupis Dvořák č. 32
třináct barevných dřevorytů k veršům Otokara Březiny, rok 1943, každý list signován monogramem, rozměr listů 19,5 x 15 cm, původní desky