Jan Zrzavý - Benátky
lept, rok 1974, signováno PD a monogramem v desce, rozměr 9,7 x 14, 5 cm, rámováno, soupis Dvořák č. 40
Cena: 900
Aktuální cena: 900
serigrafie, rok 2006, signováno PD, rozměr 29,5 x 21 cm, volný list
suchá jehla, lept, rok 2004, signováno PD, číslováno 13/100, rozměr 35 x 21,5 cm, dole uprostřed slepotiskové razítko, volný list
kvaš, papír, rozměr 21 x 8,5 cm, rámováno, vystaveno Praha 2016-17
4x dvoulist, litografie, rok 1983, každý dvoulist signován, číslováno II/XX, signováno v tiráži, náklad 100 kusů + 20 autorských, rozměr dvoulistů 30 x 42 cm, původní desky
Cena: 3200
Aktuální cena: 3200
litografie, rok 2019, signováno PD, číslováno 119/120, rozměr 28,2 x 25,3 cm, volný list
kombinovaná technika, ultrafán, konec 80tých let, rozměr 19,5 x 28,5 cm, rám
kniha, 3x suchá jehla, každá signována, vydal SČB, rok 1984, vzadu signatura Karla Sýse a Jiřího Žáčka, rozměr 3x 14,5 x 9,5 cm
Cena: 1800
litografie, rok 1981, signováno DU, číslováno 5/95, rozměr 27,5 x 16,5 cm, rám
olej, plátno, rok 2019, signováno DU, rozměr 40 x 40 cm, dílo z ateliéru autorky