Aukční historie uměleckých děl  Třináctá aukce

František Gross  - Krajina

Cena: 600
Aktuální cena: 600

litografie, rok 1973, signováno LD, náklad 200 ks, rozměr 9,8 x 29,8 cm, volný list, vzadu pozůstalostní razítko, soupis díla str. 192 č. 460

František Gross - Krajina

František Gross  - Krajina

Cena: 6500
Aktuální cena: 6500

olej, karton, 50.-60. léta, signováno PD, rozměr 37 x 44,5 cm, rám, dílo z pozůstalosti autora

František Gross - Ostrov se sopkou

litografie, rok 1966, signováno PD, reprodukováno v soupisu grafického díla Galerie moderna str.121 č.294, rozměr 15,5 x 23 cm, volný list

František Gross - Postava před plynojemem

litografie, rok 1981, signováno PD, reprodukováno v soupisu grafického díla Galerie moderna str.185 č.441, rozměr 14,7 x 10,6 cm, volný list

František Gross  - Hlava

suchá jehla, rok 1971, signováno PD, náklad 27 kusů, reprodukováno v soupisu Galerie moderna str.135 č.326, rozměr 14,7 x 10,2 cm, volný list