Maxmilian Švabinský - Turnovské skály
litografie, signováno PD, číslováno 13/100, rozměr 15 x 22,5 cm, volný list
litografie, signováno PD, číslováno 6/200, rozměr 39 x 27 cm, volný list
Cena: 1700
Aktuální cena: 1700
litografie, rok 1980, signováno PD, číslováno 28/130, vzadu popis, rozměr 49 x 29,5 cm, volný list
suchá jehla, lept, rok 1997, signováno PD, rozměr 29 x 19,5 cm, volný list
Cena: 850
Aktuální cena: 850
konvolut 9x dřevoryt, každý signován, různé rozměry cca. 6 x 7 cm až 14,5 x 10 cm, volné listy
Cena: 14000
Aktuální cena: 14000
tuš, akvarel, papír, rok 2006, signováno PN, rozměr 50 x 65 cm, rám