Aukční historie uměleckých děl  Sedmá aukce

Vítáme Vás na sedmé aukci GALERIE MODERNA, výtvarná díla zařazena do sedmé aukce s ukončením 12-14.12.2016, je možné si prohlédnout v prostorách GALERIE MODERNA od 16.11.2016, aukce bude zahájena 1.11.2016

Koně

Alena Kučerová  - Koně

lept, rok 1986, signováno PD, číslováno 8/10, rozměr 36 x 46 cm, volný list

Zajíc

Eduard Tomek  - Zajíc

akvarel, papír, signováno PD, rozměr 19 x 22 cm, dílo z pozůstalosti autora, volný list