Alena Kučerová - Koně
lept, rok 1986, signováno PD, číslováno 8/10, rozměr 36 x 46 cm, volný list
Vítáme Vás na sedmé aukci GALERIE MODERNA, výtvarná díla zařazena do sedmé aukce s ukončením 12-14.12.2016, je možné si prohlédnout v prostorách GALERIE MODERNA od 16.11.2016, aukce bude zahájena 1.11.2016
Cena: 4000
Aktuální cena: 4000
litografie, rok 1975, signováno DU, číslováno 123/150, rozměr 14,3 x 11,5 cm, reprodukováno v soupisu grafiky str. 139 č. 423, volný list
suchá jehla, rok 1948, signováno PD, soupis díla František Dvořák str.136, č.192, rozměr 13,6 x 8,1 cm, volný list
akvarel, papír, signováno PD, rozměr 19 x 22 cm, dílo z pozůstalosti autora, volný list