František Hudeček - Imaginativní krajina
Cena: 29000
Aktuální cena: 29000
olej, karton, 30tá léta, signováno PD, rozměr 22 x 29,5 cm, vystaveno Praha 2014
Vítáme Vás na šesté aukci GALERIE MODERNA, výtvarná díla zařazena do šesté aukce s ukončením 10-12.10.2016, je možné si prohlédnout v prostorách GALERIE MODERNA od 19.10.2016, aukce bude zahájena 7.9.2016
Cena: 29000
Aktuální cena: 29000
lept, rok 1996, signováno DU, rozměr 20 x 15 cm, původní dílo bez kresby, volný list
linoryt, rok 1954, signováno PD, rozměr 17,5 x 23 cm, volný list
tuš, akvarel, papír, rok 1926, signováno PD, rozměr 17 x 15 cm, volný list
litografie, rok 1976, signováno PD, číslováno 127/200, rozměr 11,5 x 17,5 cm, rám
barevný dřevoryt, rok 1912, signováno PD, značeno LD v kameni, rozměr 21 x 21 cm, volný list