Kamil Lhoták - K.Bednář, Ypsilon a Evangelina
litografie, rok 1965, signováno PD, rozměr 15 x 9 cm, volný list
Cena: 500
tuš, tužka, papír, 40 léta, signováno vzadu a PD monogramem, rozměr 22 x 15,5 cm, volný list, dílo z pozůstalosti Františka Grosse
soubor čtrnácti litografií, každá signována, rok 1951, náklad 500 výtisků, rozměr cca 32 x 21 cm, celý soubor v originálních deskách
tisk z perforovaného plechu, lept, rok 1965, signováno PD, rozměr 37 x 53 cm, volný list
soubor článků a reprodukcí z roku 1936, vydáno 400 kusů s 1 leptem, tento svazek má číslo 350, lept signován PD, rozměr 23 x 17 cm
litografie, rok 1983, značeno PD v kameni, soupis díla str. 133 č. 1258, rozměr 31 x 42 cm, volný list
dřevoryt, rok 1941, signováno PD, rozměr 16 x 10 cm, volný list
dřevoryt, rok 1946, signováno PD, číslováno 73/100, rozměr 15 x 21 cm, volný list
akvarel, papír, rok 1997, signováno vzadu, rozměr 7,5 x 21 cm, rám, vystaveno Praha 2019