Život v moři

Jan Kotík  - Život v moři

Cena: 500

tuš, tužka, papír, 40 léta, signováno vzadu a PD monogramem, rozměr 22 x 15,5 cm, volný list, dílo z pozůstalosti Františka Grosse

K. J. Erben - Kytice

Ludmila Jiřincová  - K. J. Erben - Kytice

soubor čtrnácti litografií, každá signována, rok 1951, náklad 500 výtisků, rozměr cca 32 x 21 cm, celý soubor v originálních deskách

Dílo Emila Filly

Emil Filla  - Dílo Emila Filly

soubor článků a reprodukcí z roku 1936, vydáno 400 kusů s 1 leptem, tento svazek má číslo 350, lept signován PD, rozměr 23 x 17 cm

Krtek a sáňky

Zdeněk Miler  - Krtek a sáňky

akvarel, papír, rok 1997, signováno vzadu, rozměr 7,5 x 21 cm, rám, vystaveno Praha 2019