Marilyn Monroe

Andy Warhol  - Marilyn Monroe

serigrafie, v soupisu Graphic prints pod č. 11.27, Edice: Sunday B. Morning, rozměr 91,4 x 91,4 cm, rám

Ponte de rodillas

Salvador Dalí  - Ponte de rodillas

Cena: 6100
Aktuální cena: 6100

suchá jehla, lept, rok 1977, signováno PD, číslováno 39/200, rozměr 23 x 17 cm, rám, soupis díla č. 894

Kráčivec

František Janoušek  - Kráčivec

pastel, papír, rok 1942, oboustranná kresba, rozměr 15 x 21 cm, volný list, dílo z pozůstalosti Františka Grosse

Skicák

Zdeněk Miler  - Skicák

cca. 28 listů, tužka, fix, papír, rok 1966, rozměr 30 x 21 cm

Zátiší

František Gross  - Zátiší

akvarel, papír, signováno PD, rozměr 35 x 28 cm, dílo z pozůstalosti autora

Jaroslav Kaiser 70

Různí Autoři  - Jaroslav Kaiser 70

47 grafických listů, rok 1989, každý signován, autoři: M. Rittstein, J. Hořánek, V. Suchánek, O. Čechová, K. Beneš, atd. různé rozměry