Josef Liesler - Bez názvu
Cena: 1250
Aktuální cena: 1250
lept, rok 1987, signováno PD, rozměr 21,5 x 12, cm, volný list
Vítáme Vás na dvacáté šesté internetové aukci GALERIE MODERNA, výtvarná díla zařazena do dvacáté šesté aukce s ukončením 21-23.6. 2022, je možné si prohlédnout v prostorách GALERIE MODERNA, Masarykovo nábřeží 24, Praha 1, od 1.6.2022, vždy mezi 13 a 18 hodinou, nebo po telefonické domluvě na tel: 222 520 252. Aukce bude zahájena 11.5.2022. Pro účast na aukci je nutné se zaregistrovat viz. aukční řád.
Cena: 1250
Aktuální cena: 1250
Cena: 700
Aktuální cena: 700
Cena: 700
Aktuální cena: 700
lept, signováno PD, číslováno 20/100, rozměr 21 x 12 cm, volný list
Cena: 250
Aktuální cena: 250
lept, signováno PD, číslováno 123/200, rozměr 18,5 x 12 cm, volný list, vydala Lyra Pragensis
suchá jehla, rok 1995, signováno PD, číslováno 24/25, rozměr 11,8 x 9 cm, volný list
2x litografie, básně Františka Hrubína, rok 1968, každá signovaná, rozměr 2x 29,5 x 18 cm
lept, rok 1974, signováno LD, rozměr 9,5 x 14,5 cm, rámováno, vystaveno Praha 2014-15, modrá varianta
dřevoryt, rok 1936, signováno PD, rozměr 19,5 x 15,5 cm, volný list
lept, rok 1990, signováno DU, rozměr 11,8 x 6,9 cm, volný list
litografie, rok 1905, značeno v kameni, rozměr 45 x 33 cm, volný list