Aukční historie uměleckých děl  Dvacátá pátá aukce

Vítáme Vás na dvacáté páté internetové aukci GALERIE MODERNA, výtvarná díla zařazena do dvacáté páté aukce s ukončením 29-31.3. 2022, je možné si prohlédnout v prostorách GALERIE MODERNA, Masarykovo nábřeží 24, Praha 1, od 28.2.2022, vždy mezi 13 a 18 hodinou, nebo po telefonické domluvě na tel: 222 520 252. Aukce bude zahájena 15.2.2022. Pro účast na aukci je nutné se zaregistrovat viz. aukční řád.

Okřídlená

František Gross  - Okřídlená

litografie, rok 1983, signováno PD, číslováno 24/60, rozměr 49,5 a 37,5 cm, volný list, soupis díla str. 198, č. 476

Krystal

Jiří John  - Krystal

suchá jehla, rok 1964, signováno PD, rozměr 14 x 9 cm, volný list

Café Optic

Jiří Slíva  - Café Optic

litografie, rok 2019, signováno PD, číslováno 13/50, rozměr 43 x 32 cm, volný list

Extáze

Josef Istler  - Extáze

Cena: 3900
Aktuální cena: 3900

lept, rok 1970, signováno DU, rozměr 35,5 x 24 cm, volný list

Najáda

Jan Zrzavý  - Najáda

litografie, rok 1965, signováno PD, rozměr 10 x 15 cm, volný list, soupis č. 33