František Gross - Okřídlená
litografie, rok 1983, signováno PD, číslováno 24/60, rozměr 49,5 a 37,5 cm, volný list, soupis díla str. 198, č. 476
Vítáme Vás na dvacáté páté internetové aukci GALERIE MODERNA, výtvarná díla zařazena do dvacáté páté aukce s ukončením 29-31.3. 2022, je možné si prohlédnout v prostorách GALERIE MODERNA, Masarykovo nábřeží 24, Praha 1, od 28.2.2022, vždy mezi 13 a 18 hodinou, nebo po telefonické domluvě na tel: 222 520 252. Aukce bude zahájena 15.2.2022. Pro účast na aukci je nutné se zaregistrovat viz. aukční řád.
litografie, signováno PD, rozměr 22,5 x 16,5 cm, reprodukováno v knize Kormidelník Vlnovský z roku 1945, vydal Melantrich, volný list
suchá jehla, rok 1964, signováno PD, rozměr 14 x 9 cm, volný list
litografie, rok 2019, signováno PD, číslováno 13/50, rozměr 43 x 32 cm, volný list
Cena: 9900
Aktuální cena: 9900
froasáž, akvarel papír, rok 1974, signováno LD, rozměr 29,5 x 26,5 cm, rám
Cena: 3900
Aktuální cena: 3900
lept, rok 1970, signováno DU, rozměr 35,5 x 24 cm, volný list
autokoláž, rok 1996, signováno vzadu, rozměr 24,5 x 23 cm, volný list
Cena: 350
Aktuální cena: 350
litografie, rok 1965, signováno DU, rozměr 9 x 12 cm, papír 11 x 30 cm, volný list
litografie, rok 1965, signováno PD, rozměr 10 x 15 cm, volný list, soupis č. 33