Jan Zrzavý - Najáda
litografie, rok 1965, signováno PD, rozměr 10 x 15 cm, volný list, soupis č. 33
Vítáme Vás na dvacáté čtvrté internetové aukci GALERIE MODERNA, výtvarná díla zařazena do dvacáté čtvrté aukce s ukončením 14-16.12. 2021, je možné si prohlédnout v prostorách GALERIE MODERNA, Masarykovo nábřeží 24, Praha 1, od 29.11.2021, vždy mezi 13 a 18 hodinou, nebo po telefonické domluvě na tel: 222 520 252. Aukce bude zahájena 10.11.2021. Pro účast na aukci je nutné se zaregistrovat viz. aukční řád.
kniha, 3x suchá jehla, každá signována, vydal SČB, rok 1984, vzadu signatura Karla Sýse a Jiřího Žáčka, rozměr 3x 14,5 x 9,5 cm
Cena: 800
litografie, signováno PD, rozměr 22,5 x 16,5 cm, reprodukováno v knize Kormidelník Vlnovský z roku 1945, vydal Melantrich, volný list
dvě suché jehly, kniha, rok 1993, každá signována, číslováno 24/100, rozměr 8,2 x 8,2 cm a 4,8 x 4,8 cm
litografie, rok 1965, signováno PD, rozměr 15 x 9 cm, volný list
Cena: 3400
Aktuální cena: 3400
tuš, papír, rok 1964, signováno PD monogramem, rozměr 10 x 15 cm, volný list, dílo z pozůstalosti autora
olej, sololit, rok 1964, vzadu popis a signatura, rozměr 50 x 70 cm, rám, 2x vystaveno: Goltzova tvrz a Praha
litografie, rok 2000, signováno PD, číslováno 97/100, rozměr papíru 50 x 35 cm, rám
fotografie, rok 1980, signováno PD, rozměr 39 x 30 cm, volný list, soupis díla Jan Saudek, fotograf český, str. 237, certifikát přiložen