Jiří Anderle - Včera ? Dnes ? Zítra ?
heliogravura, signováno LD, číslováno 66/150, rozměr 16 x 21,5 cm, volný list
Dovolujeme si Vás pozvat na dvacátou třetí internetovou aukci GALERIE MODERNA, která se bude konat ve dnech 12-14.10. 2021, s ukončením vždy mezi 20-22,30 hodinou. Aukce bude zahájena 6.9.2021, pro účast na aukci je nutné se zaregistrovat, viz. aukční řád.
litografie, rok 1968, signováno PD, rozměr 31 x 18 cm, volný list
litografie, rok 1990, signováno PD, rozměr 22,5 x 30 cm, volný list, dílo z pozůstalosti autora
Cena: 800
dřevoryt, rok 1913, signováno PD, rozměr 16,5 x 12 cm, volný list
suchá jehla, rok 1946-47, rozměr 5,8 x 10,4 cm, volný list, vydáno jako příloha časopisu "Okénko do dílny umělcovy" IV. č. 2, soupis Dvořák č. 21
lept, rok 1974, signováno DU, číslováno 29/50, rozměr 8,4 x 8,2 cm, volný list
suchá jehla, lept, rok 1956, signováno PD, číslováno 33/70, rozměr 28,5 x 22,5 cm, rám
lept, rok 1991, signováno PD, číslováno aut. tisk 3/10, rozměr 15,5 x 22 cm, rám, vystaveno Praha 2020
suchá jehla, pastel, rok 1992, signováno DU, rozměr 17,5 x 13,3 cm, rám
Cena: 5000
Aktuální cena: 5000
serigrafie, rok 1972, signováno PD, číslováno 64/90, rozměr 63 x 24 cm, volný list