Aukční historie uměleckých děl  Jednadvacátá aukce

Motýl

Anna Khunová  - Motýl

Cena: 250
Aktuální cena: 250

lept, signováno PD, číslováno 123/200, rozměr 18,5 x 12 cm, volný list, vydala Lyra Pragensis

Na louce

Tomáš Bím  - Na louce

litografie, rok 2009, signováno DU, číslováno 16/110, rozměr 12 x 18,5 cm, volný list

Vesnice

Josef Tockstein  - Vesnice

Cena: 200
Aktuální cena: 200

pastel, papír, rozměr 21 x 29,5 cm, volný list, vzadu pozůstalostní razítko K 169

No. 361

Jan Saudek  - No. 361

fotografie, signováno PD, rozměr 40 x 30 cm, volný list

Žena

František Muzika  - Žena

dřevoryt, rok 1946, signováno PD, rozměr 19 x 11,5 cm, rámováno