Aukční historie uměleckých děl  Osmá aukce

Vítáme Vás na osmé aukci GALERIE MODERNA, výtvarná díla zařazena do osmé aukce s ukončením 13-15.3.2017, je možné si prohlédnout v prostorách GALERIE MODERNA od 20.2.2017, aukce bude zahájena 9.2.2017

EX Libris

Ludmila Jiřincová  - EX Libris

Cena: 400
Aktuální cena: 400

konvolut 3x EX Libris, každý signován, rozměr: Zuzanka Jíravová, 60 x 44 mm, MUDr. Margit Klímová, 60 x 41 mm, O. K. 73 x 58 mm, volné listy

Loďka

Ota Janeček  - Loďka

linoryt, signováno PD, rozměr 9 x 15 cm, volný list

Vladimír Komárek  - Bez názvu

Cena: 850
Aktuální cena: 850

konvolut 9x dřevoryt, každý signován, různé rozměry cca. 6 x 7 cm až 14,5 x 10 cm, volné listy

Vzpomínka na Dürera

Petra Oriešková  - Vzpomínka na Dürera

kresba, tužka, akvarel, rok 1993, signováno a popis vzadu, vystaveno: Moderní česká kresba, Galerie Vltavín, září - říjen 2000, č. kat. 63, rozměr 30 x 44 cm, volný list

Noc v Benátkách

Adolf Born  - Noc v Benátkách

litografie, rok 1994, signováno PN, rozměr 36 x 28 cm, volný list, nahoře věnování

Krajina

Karel Valter  - Krajina

Cena: 7900
Aktuální cena: 7900

tuš, akvarel, papír, rok 1987, signováno PD, rozměr 22,5 x 28 cm, volný list

EX Libris

Stano Dusík  - EX Libris

Cena: 400
Aktuální cena: 400

konvolut 4x EX Libris, lept, akvatinta, EX Libris-Stano Dusík, rok 1978, sig. DU, rozměr 11 x 8 cm, Duhovka, rok 1976, sig. DU, č. 6/50, rozměr 8,5 x 7,5 cm, Město ticha, rok 1976, sig. DU, rozměr 9 x 7 cm, EX libris-Peter Clocko, rozměr 8 x 7,5 cm

Blesk

Aleš Lamr  - Blesk

Cena: 1900

litografie, rok 1990, signováno PD, číslováno 56/80, rozměr 32 x 43 cm, volný list