Zimní veselice

Zdeněk Miler  - Zimní veselice

litografie, rok 1990, signováno PD, rozměr 22,5 x 30 cm, volný list, dílo z pozůstalosti autora

Ile de Sein

Jan Zrzavý  - Ile de Sein

suchá jehla, rok 1946-47, rozměr 5,8 x 10,4 cm, volný list, vydáno jako příloha časopisu "Okénko do dílny umělcovy" IV. č. 2, soupis Dvořák č. 21

Zvonky

Ota Janeček  - Zvonky

suchá jehla, lept, rok 1956, signováno PD, číslováno 33/70, rozměr 28,5 x 22,5 cm, rám

Jezdci

Alena Kučerová  - Jezdci

lept, rok 1991, signováno PD, číslováno aut. tisk 3/10, rozměr 15,5 x 22 cm, rám, vystaveno Praha 2020