Aleš Lamr - Tapioca pudding
Cena: 5000
Aktuální cena: 5000
Vítáme Vás na první aukci GALERIE MODERNA
Cena: 5000
Aktuální cena: 5000
Cena: 5500
Aktuální cena: 5500
tužka, papír, signováno DU, vystaveno Praha 2011, rozměr 56 x 42 cm
akvarel, papír, rok 1963, signováno PD, vzadu štítek a popis, rozměr 45 x 60 cm
Cena: 5500
Aktuální cena: 5500
akvatinta, rok 1911, signováno PD, rozměr 33,5 x 31,5 cm, volný list
Cena: 1600
Aktuální cena: 1600
litografie, signováno DU, číslováno 27/100, rozměr 42 x 30 cm
Cena: 59000
Aktuální cena: 59000
měkký kryt, mezzotinta, suchá jehla, rok 1986, signováno DU, číslováno 112/150, původní dílo bez kresby, rozměr 49 x 32,5 cm
Cena: 4500
litografie, rok 1977, signováno DU, číslováno 22/25, vzadu původní štítek, rozměr 50 x 37 cm
Cena: 1600
Aktuální cena: 1600
kniha, 2x litografie, obě signovány, číslovány 5/20, rok 1984, rozměr 2x 29 x 20 cm
litografie, rok 1942, signováno PD, číslováno 93/500, rozměr 33 x 47,5 cm