Aukční historie uměleckých děl  První aukce

Vítáme Vás na první aukci GALERIE MODERNA

Večer

Josef Jíra  - Večer

akvarel, papír, rok 1963, signováno PD, vzadu štítek a popis, rozměr 45 x 60 cm

Homér

Jan Bauch  - Homér

Cena: 1600
Aktuální cena: 1600

litografie, signováno DU, číslováno 27/100, rozměr 42 x 30 cm

Le Souper Fin

Jiří Anderle  - Le Souper Fin

měkký kryt, mezzotinta, suchá jehla, rok 1986, signováno DU, číslováno 112/150, původní dílo bez kresby, rozměr 49 x 32,5 cm

Vzduchoplavci II

Tomáš Bím  - Vzduchoplavci II

Cena: 4500

litografie, rok 1977, signováno DU, číslováno 22/25, vzadu původní štítek, rozměr 50 x 37 cm