Tomáš Bím - Rozhledna
litografie, rok 1978, signováno PD, číslováno 75/100, rozměr 27 x 21,5 cm, původní pasparta, vzadu štítek s razítkem ČFVU
Vítáme Vás na dvacáté čtvrté internetové aukci GALERIE MODERNA, výtvarná díla zařazena do dvacáté čtvrté aukce s ukončením 14-16.12. 2021, je možné si prohlédnout v prostorách GALERIE MODERNA, Masarykovo nábřeží 24, Praha 1, od 29.11.2021, vždy mezi 13 a 18 hodinou, nebo po telefonické domluvě na tel: 222 520 252. Aukce bude zahájena 10.11.2021. Pro účast na aukci je nutné se zaregistrovat viz. aukční řád.
Cena: 6100
Aktuální cena: 6100
suchá jehla, lept, rok 1977, signováno PD, číslováno 39/200, rozměr 23 x 17 cm, rám, soupis díla č. 894
kniha, 5x serigrafie, rok 2005, každá signována vzadu, vydal Aulos, číslováno 42/70, rozměr 28 x 28 cm
pero, papír, rok 2001, signováno vzadu, rozměr 19,5 x 19 cm, volný list
lept, rok 1963, signováno PD, číslováno 29/50, rozměr 20 x 39 cm, rám
suchá jehla a mezzotinta, rok 1974, signováno DU, číslováno 102/130, rozměr 52 x 36,5 cm, rám
Cena: 200
Aktuální cena: 200
litografie, rok 1968, signováno DU, číslováno 184/200, rozměr 13 x 9 cm, volný list
lept, rok 1975, signováno PD, rozměr 14 x 8,8 cm, volný list
olej, sololit, rok 2010, signováno PD, rozměr 33 x 45 cm, rám
suchá jehla, rok 1927, signováno PD, rozměr 13,5 x 8,5 cm, volný list, reprodukováno v soupisu Bibliothéque Nationále, Paris, 1979, str. 33, pod číslem soupisu 42.