Aukční historie uměleckých děl  Jednadvacátá aukce

Jehlan a míč

Kamil Lhoták  - Jehlan a míč

olej, lepenka, rok 1977, signováno LD, rozměr 25 x 35 cm, rám, soupis obrazového díla Kamila Lhotáka číslo 1797/23, vystaveno Praha 2020

Flowers (Kytky)

Andy Warhol  - Flowers (Kytky)

serigrafie, rok 1970, rozměr 91,5 x 91,5 cm, edice "Sunday B Morning", vzadu razítko, rám, soupis II. Flowers str. 72, certifikát pravosti přiložen

Alena Kučerová  - Bez názvu

tisk z perforovaného plechu, rok 1991, signováno PD, číslováno 23/60, rozměr 26 x 33 cm, volný list

JOUVE, Jean Pierre: Beau Regard

Josef Šíma  - JOUVE, Jean Pierre: Beau Regard

suchá jehla, rok 1927, signováno PD, rozměr 13,5 x 8,5 cm, volný list, reprodukováno v soupisu Bibliothéque Nationále, Paris, 1979, str. 33, pod číslem soupisu 42.

Vlnění

František Hudeček  - Vlnění

Cena: 2100
Aktuální cena: 2100

tuš, papír, 70 léta, signováno PD monogramem, rozměr 10,5 x 6,7 cm, volný list, dílo z pozůstalosti autora

Otec a syn I.

František Tichý  - Otec a syn I.

suchá jehla, rok 1948, signováno DU, rozměr 19,5 x 15 cm, volný list, soupis Dvořák str. 124, č. 161