Vojtěch Preissig - Strom
Cena: 4000
Aktuální cena: 4000
akvatinta, zkušební tisk, vzadu razítko Waldesova obrazárna č. 915 c, rozměr 17 x 29,5 cm, volný list
Dovolujeme si Vás pozvat na patnáctou internetovou aukci GALERIE MODERNA, která se bude konat ve dnech 4-6.6. 2019, s ukončením vždy mezi 20-22 hodinou, pro účast na aukci je nutné se zaregistrovat, viz. aukční řád.
Cena: 4000
Aktuální cena: 4000
Cena: 4800
Aktuální cena: 4800
litografie, rok 1983, signováno DU, značeno PD v kameni, soupis díla str. 135 č. 1268, rozměr 41 x 30 cm, volný list
litografie, rok 1980, signováno PD, číslováno 52/70, rozměr 49 x 38 cm, volný list
Cena: 3300
Aktuální cena: 3300
kamenorytina, rok 1944, signováno PD, rozměr 32 x 42,5 cm, volný list
Cena: 2800
Aktuální cena: 2800
9x litografie, rok 1958, vydal Hollar Praha, rozměr od 5 x 14 cm do 18 x 14 cm,
Cena: 1700
Aktuální cena: 1700
3x serigrafie, rok 1972, 1975 a 1992, 3x signován Neprakta, 1x signováno Švandrlík, rozměr 3x 15 x 10,5 cm, volné listy
autokoláž, rok 1995, signováno vzadu, rozměr 24,5 x 20 cm, volný list
lept, rok 1967, signováno PD, číslováno II/11/30, rozměr 23 x 19,5 cm, volný list
soubor čtrnácti litografií, každá signována, rok 1951, náklad 500 výtisků, rozměr cca 32 x 21 cm, volné listy