Aukční historie uměleckých děl  Čtrnáctá aukce

Dovolujeme si Vás pozvat na čtrnáctou internetovou aukci GALERIE MODERNA, která se bude konat ve dnech 19-21.2.2019, s ukončením vždy mezi 20-22 hodinou, pro účast na aukci je nutné se zaregistrovat, viz. aukční řád.

Spojovatelna

Jan Kotík  - Spojovatelna

tužka, papír, 40tá léta, signováno DU, rozměr 24 x 24,5 cm, volný list, dílo z pozůstalosti Františka Grosse, získáno přímo od rodiny

Cvičenec

Jiří Šalamoun  - Cvičenec

Cena: 2300
Aktuální cena: 2300

litografie, rok 1989, signováno DU, číslováno 127/140, rozměr 34 x 28 cm, volný list

Ota Janeček 65

Ota Janeček  - Ota Janeček 65

Cena: 5900
Aktuální cena: 5900

kniha, 3x suchá jehla, každá signována, vydal SČB, rok 1984, vzadu signatura Karla Sýse a Jiřího Žáčka, rozměr 3x 14,5 x 9,5 cm

Lev Bobby

František Tichý  - Lev Bobby

suchá jehla, rok 1938, signováno PD, značeno PD v desce Tichý 38, soupis Dvořák č. 15, rozměr 14 x 21,5 cm, volný list