Aukční historie uměleckých děl  Třináctá aukce

Červený dům

František Gross  - Červený dům

Cena: 5900
Aktuální cena: 5900

suchá jehla, rok 1946, signováno PD, rozměr 10,7 x 7,7 cm, volný list, náklad 15 kusů, soupis díla str. 63, č. 140

Periferie

František Gross  - Periferie

Cena: 3900
Aktuální cena: 3900

momotyp, rok 1944, signováno PD, rozměr 12 x 16 cm, volný list, dílo z pozůstalosti autora

Hlava II.

František Gross  - Hlava II.

Cena: 4900
Aktuální cena: 4900

litografie, rok 1982, signováno PD, číslováno 13/55, rozměr 47,5 x 36,6 cm, volný list, soupis díla str. 187, č. 445

František Gross  - Hlava

olej, sololit, rok 1981, signováno PN, rozměr 68,5 x 51 cm, rám, reprodukováno v soupisu Eva Petrová str. 243, č. 293, vystaveno Praha 2017 a Biennale di Venezia r. 1982, dílo z pozůstalosti autora

Okolo válečníka

František Gross  - Okolo válečníka

Cena: 3900
Aktuální cena: 3900

litografie, rok 1983, signováno PD, číslováno 7/60, rozměr 48,1 x 35,2 cm, volný list, soupis díla str. 199, č. 479

Bretagne

František Gross  - Bretagne

Cena: 12000
Aktuální cena: 12000

akvarel, papír, rok 1946, signováno PD, rozměr 26 x 39 cm, rám, vystaveno Praha 2017, dílo z pozůstalosti autora

Robotizace

František Gross  - Robotizace

Cena: 3800
Aktuální cena: 3800

litografie, rok 1983, signováno PD, číslováno 17/60, rozměr 46,3 x 36,8 cm, volný list, soupis díla str. 198, č. 478

Hra s ohněm

František Gross  - Hra s ohněm

linoryt, rok 1958, signováno PD, rozměr 32,4 x 40 cm, volný list, původní otisk, soupis díla str. 98, č. 233

Figura I.

František Gross  - Figura I.

litografie, rok 1980, signováno PD, číslováno 12/100, rozměr 24,3 x 16,3 cm, volný list, soupis díla str. 178 č. 422

František Gross  - Hlava

Cena: 600
Aktuální cena: 600

suchá jehla, rok 1971, signováno PD, náklad 27 kusů, reprodukováno v soupisu Galerie moderna str.133 č.322, rozměr 14,7 x 10,2 cm, volný list