Aukční historie uměleckých děl  Dvanáctá aukce

Mrtvým

Cyril Bouda  - Mrtvým

Cena: 500

litografie, rok 1945, signováno v kameni, rozměr 44 x 30,5 cm, volný list

Buďte opatrní !

Jan Merta  - Buďte opatrní !

litografie, rok 2000, signováno PD, číslováno 97/100, rozměr papíru 50 x 35 cm, rám

Dívka

Ota Janeček  - Dívka

Cena: 2200
Aktuální cena: 2200

suchá jehla, signováno PD, číslováno 27/90, rozměr 23 x 18 cm, volný list

Brno

Bohumír Matal  - Brno

litografie, rok 1949, signováno PD, rozměr 46 x 29 cm, volný list

Duha

Maxmilian Švabinský  - Duha

Cena: 400
Aktuální cena: 400

dobová reprodukce, rok 1941, signováno PD, značeno LD v kameni, rozměr 44 x 52 cm, volný list, horší stav okraje

Božena Němcová

Jan Komárek  - Božena Němcová

socha, litá sádra, návrh na pomník, odlitek okolo roku 1960, původní model z roku 1940, rozměr 36 x 32 cm, patrně nerealizovaný pomník Boženy Němcové pro Prahu na Slovanský ostrov.