Aukční historie uměleckých děl  Jedenáctá aukce

Vítězslav Nezval

Marie Šechtlová  - Vítězslav Nezval

Cena: 400
Aktuální cena: 400

5x mezzotinta, rok 1985, každá signována, náklad 100 kusů, vydáno k nedožitým básníkovým pětaosmdesátinám, rozměr 5x 20 x 16 cm

Atomová noc

Josef Liesler  - Atomová noc

litografie, rok 1986, signováno PD, číslováno 77/140, rozměr 38 x 48 cm, volný list

Karel Svolinský  - Hlava

Cena: 100
Aktuální cena: 100

litografie, signováno PD, číslováno 6/200, rozměr 42 x 27 cm, volný list