Alfons Mucha - Gaufrettes pralinées
Cena: 3500
Aktuální cena: 3500
litografie, rok 1900, signováno v kameni, rozměr 18 x 17 cm, volný list
Dovolujeme si Vás pozvat na desátou internetovou aukci GALERIE MODERNA, která se bude konat ve dnech 2-4.10.2017 s ukončením vždy mezi 20-22 hodinou, pro účast na aukci je nutné se zaregistrovat, viz. aukční řád.
Cena: 3500
Aktuální cena: 3500
4x grafika, všechny signovány, rozměr 8 x 4,5 cm - 15 x 9,5 cm, volné listy
strukturální grafika, rok 1965, signováno DU, rozměr 15 x 24 cm, volný list
dřevoryt, rok 1936, signováno PD, rozměr 10,5 x 10,5 cm, volný list
Cena: 850
Aktuální cena: 850
serigrafie, rok 1995, signováno PD, číslováno 79/100, rozměr 30 x 21 cm, volný list
litografie, rok 1927, signováno PD, vydal S.V.U Mánes 1927, rozměr 38 x 53,5 cm, volný list
litografie, rok 1975, signováno DU, číslováno 131/150, rozměr 14,3 x 11,5 cm, volný list, soupis str. 139 č. 423
litografie, rok 1980, signováno PD, číslováno 12/100, rozměr 24,5 x 16,5 cm, volný list, soupis grafiky č. 422
serigrafie, rok 1998, signováno PD, číslováno 115/200, rozměr 30 x 21 cm, volný list
Cena: 12000
Aktuální cena: 12000
serigrafie, signováno PD, číslováno 41/100, rozměr 19 x 19 cm, volný list