Aukční historie uměleckých děl  Osmá aukce

Vítáme Vás na osmé aukci GALERIE MODERNA, výtvarná díla zařazena do osmé aukce s ukončením 13-15.3.2017, je možné si prohlédnout v prostorách GALERIE MODERNA od 20.2.2017, aukce bude zahájena 9.2.2017

Má vlast I.

Karel Demel  - Má vlast I.

Cena: 1700
Aktuální cena: 1700

kombinovaná technika, signováno PD, vydala Lyra Pragensis 1984, rozměr 21,5 x 19,5 cm, volný list

Karel Svolinský  - Hlava

Cena: 100
Aktuální cena: 100

litografie, signováno PD, číslováno 9/200, rozměr 42 x 27 cm, volný list

Stožáry

František Gross  - Stožáry

Cena: 3500
Aktuální cena: 3500

akvarel, tužka, karton, signováno PD, rozměr 24,5 x 34,5 cm, dílo z pozůstalosti autora

Kopec

Jan Hísek  - Kopec

mezzotinta, rok 2009, signováno PD, číslováno 27/74, rozměr 27 x 11 cm, volný list

Jiří Slíva - XXXXL

Jiří Slíva  - XXXXL

litografie, rok 2014, signováno PD, číslováno 20/40, rozměr 42,5 x 31,3 cm, volný list

Sopko

Jiří Sopko  - Sopko

soubor 8x serigrafie, ručně kolorováno, značeno v desce, rok 1991, signováno v tiráži, rozměr listů 30 x 21 cm