Aukční historie uměleckých děl  Sedmá aukce

Vítáme Vás na sedmé aukci GALERIE MODERNA, výtvarná díla zařazena do sedmé aukce s ukončením 12-14.12.2016, je možné si prohlédnout v prostorách GALERIE MODERNA od 16.11.2016, aukce bude zahájena 1.11.2016

Postavy v krajině

Grigorij Musatov  - Postavy v krajině

kresba, tuš, papír, signováno PD, rozměr 28 x 37 cm, vystaveno v Alšově síni 1940, č. katalogu 36 a v Pošově galerii, dílo z pozůstalosti Františka Grosse, volný list

Bárky

Jan Trampota  - Bárky

litografie, rok 1931, prémie S.V.U. Mánes svým členům na rok 1932, signováno PD, rozměr 35 x 45 cm, volný list

Nerovný pár

Adolf Born  - Nerovný pár

litografie, 80tá léta, signováno PD, číslováno 35/70, rozměr 49 x 32 cm, původní pasparta

Linie Nr. 63

Zdeněk Sýkora  - Linie Nr. 63

5-barevná serigrafie, rok 1995, signováno PD, číslováno 27/100, vydavatel: Wilhelm-Hack-Museum, Ludwigshafen n/R, SRN, náklad 100 kusů, soupis grafiky str. 100/101, rozměr 59,5 x 59,5 cm, rámováno