Síť

František Hudeček  - Záření

Cena: 3400
Aktuální cena: 3400

tuš, papír, rok 1979, signováno DU, rozměr 16 x 10,5 cm, volný list, dílo z pozůstalosti autora

Genesis VI.

Jan Hísek  - Genesis VI.

mezzotinta, rok 2010, signováno PD, číslováno 28/100, rozměr 30 x 19,5 cm, volný list

Register

Jiří Slíva  - Register

litografie, signováno PD, číslováno 25/70, rozměr 48 x 37 cm, volný list