Buďte opatrní !

Jan Merta  - Buďte opatrní !

litografie, rok 2000, signováno PD, číslováno 97/100, rozměr papíru 50 x 35 cm, rám

Zuzančino noční okno

Jan Saudek  - Zuzančino noční okno

fotografie, rok 1980, signováno PD, rozměr 39 x 30 cm, volný list, soupis díla Jan Saudek, fotograf český, str. 237, certifikát přiložen

Na břehu

Alena Kučerová  - Na břehu

Cena: 1300
Aktuální cena: 1300

suchá jehla, rok 1989, signováno PD, číslováno 4/20, rozměr 14 x 13 cm, pasparta

Krtek a vánoce

Zdeněk Miler  - Krtek a vánoce

2x kresba, pero, papír, rok 1975, každý list signován vzadu, rozměr 11,5 x 16,5 cm a 10 x 16,5 cm, volný list