Josef Istler  - Hlava

Cena: 200
Aktuální cena: 200

litografie, rok 1968, signováno DU, číslováno 184/200, rozměr 13 x 9 cm, volný list

JOUVE, Jean Pierre: Beau Regard

Josef Šíma  - JOUVE, Jean Pierre: Beau Regard

suchá jehla, rok 1927, signováno PD, rozměr 13,5 x 8,5 cm, volný list, reprodukováno v soupisu Bibliothéque Nationále, Paris, 1979, str. 33, pod číslem soupisu 42.

Najáda

Jan Zrzavý  - Najáda

litografie, rok 1965, signováno PD, rozměr 10 x 15 cm, volný list, soupis č. 33

Ota Janeček 65

Ota Janeček  - Ota Janeček 65

kniha, 3x suchá jehla, každá signována, vydal SČB, rok 1984, vzadu signatura Karla Sýse a Jiřího Žáčka, rozměr 3x 14,5 x 9,5 cm