Vladimír Vašíček - Kompozice
Vítáme Vás na první aukci GALERIE MODERNA
Cena: 11500
Aktuální cena: 11500
linoryt, rok 1992, signováno PD, číslováno 67/70, rozměr 10 x 12 cm
Cena: 3800
Aktuální cena: 3800
suchá jehla, rok 1950, signováno DU, rozměr 4,5 x 6 cm, vystaveno Praha 2012-13, rám
Cena: 12000
Aktuální cena: 12000
kresba, tuš, běloba, kolem roku 1925, signováno monogramem J.L, rozměr 16,2 x 12,5 cm, přiložen znalecký posudek který vypracovala PhDr. Pavla Pečinková,CSc.
Cena: 22000
Aktuální cena: 22000
tuš, akvarel, papír, rok 1982, signováno PD, vystaveno Praha 2014, rozměr 25 x 17,5 cm
Cena: 1700
Aktuální cena: 1700
lavírovaná kresba tuší, papír, rok 1980, signováno vzadu, rozměr 29 x 19,5 cm