Aukční historie uměleckých děl  První aukce

Vítáme Vás na první aukci GALERIE MODERNA

Objetí

Květa Válová  - Objetí

linoryt, rok 1992, signováno PD, číslováno 67/70, rozměr 10 x 12 cm

Ilustrace k pohádce

Josef Lada  - Ilustrace k pohádce

Cena: 12000
Aktuální cena: 12000

kresba, tuš, běloba, kolem roku 1925, signováno monogramem J.L, rozměr 16,2 x 12,5 cm, přiložen znalecký posudek který vypracovala PhDr. Pavla Pečinková,CSc.

Villon

Jan Bauch  - Villon

lavírovaná kresba tuší, papír, rok 1980, signováno vzadu, rozměr 29 x 19,5 cm

Žena

Jan Bauch  - Žena

olej, plátno, rok 1978, signováno LN, rozměr 41 x 32 cm