Ladislav Novák - Éterické léto
Cena: 10000
Aktuální cena: 10000
froasáž, akvarel papír, rok 1986, signováno DU, rozměr 42 x 29,5 cm, volný list
Vítáme Vás na dvacáté šesté internetové aukci GALERIE MODERNA, výtvarná díla zařazena do dvacáté šesté aukce s ukončením 21-23.6. 2022, je možné si prohlédnout v prostorách GALERIE MODERNA, Masarykovo nábřeží 24, Praha 1, od 1.6.2022, vždy mezi 13 a 18 hodinou, nebo po telefonické domluvě na tel: 222 520 252. Aukce bude zahájena 11.5.2022. Pro účast na aukci je nutné se zaregistrovat viz. aukční řád.
Cena: 10000
Aktuální cena: 10000
lept, rok 1975, signováno PD, rozměr 14 x 8,8 cm, volný list
Cena: 2800
Aktuální cena: 2800
4x mědirytina, rok 1981, vydala Lyra Pragensis, každá signována, číslováno 162/200, rozměr 4x 15 x 10 cm, kniha
lept, signováno DU, číslováno 72/100, rozměr 24 x 18 cm, volný list
Cena: 3700
Aktuální cena: 3700
suchá jehla, signováno DU, číslováno 32/120, rozměr 25 x 17 cm, volný list
monografie Jana Zrzavého s dvěma grafickými přílohami, Strom a Zátiší s loděmi, vázami a jablky, litografie, rok 1941, signováno PD, rozměr 18 x 25 cm
Cena: 600
Aktuální cena: 600
litografie, rok 2016, signováno PD, číslováno 71/100, rozměr 11 x 15 cm, volný list
litografie, rok 2015, signováno PD, rozměr 21 x 11 cm, volný list
Cena: 500
litografie, signováno LD, číslováno 97/110, rok 2009, rozměr 12 x 18,5 cm, volný list