Aukční historie uměleckých děl  Dvacátá pátá aukce

Vítáme Vás na dvacáté páté internetové aukci GALERIE MODERNA, výtvarná díla zařazena do dvacáté páté aukce s ukončením 29-31.3. 2022, je možné si prohlédnout v prostorách GALERIE MODERNA, Masarykovo nábřeží 24, Praha 1, od 28.2.2022, vždy mezi 13 a 18 hodinou, nebo po telefonické domluvě na tel: 222 520 252. Aukce bude zahájena 15.2.2022. Pro účast na aukci je nutné se zaregistrovat viz. aukční řád.

At the water front

Jan Saudek  - At the water front

fotografie, signováno PD, rozměr 24 x 27 cm, volný list, certifikát pravosti přiložen

Deset hvězd

Aleš Lamr  - Deset hvězd

Cena: 2200
Aktuální cena: 2200

litografie, rok 1992, signováno PD, číslováno 96/100, rozměr 70 x 55 cm, volný list

Commedia dell arte I.

František Tichý  - Commedia dell arte I.

Cena: 18500
Aktuální cena: 18500

tříbarevná suchá jehla, rok 1942, signováno DU, číslováno 455/500 rozměr 29,5 x 39 cm, soupis díla František Dvořák, str. 28, č. 64, volný list

Koule

Jaroslav Válek  - Koule

leptaná ocel na skleněném podstavci, rok 2010, značeno, rozměr 10 x 10 cm

Strach I.

Martin Manojlín  - Strach I.

Cena: 450
Aktuální cena: 450

dřevoryt, rok 2020, signováno PD, číslováno 25/45, rozměr 15 x 15 cm, volný list

Přístav

Zdeněk Miler  - Přístav

kvaš, papír, 40tá léta, signováno LD, rozměr 33 x 45 cm, volný list