Oldřich Kulhánek - EX Libris P. J. J. Peijnenburg
lept, rok 1981, signováno DU, rozměr 13,3 x 8,5 cm, volný list
Vítáme Vás na dvacáté páté internetové aukci GALERIE MODERNA, výtvarná díla zařazena do dvacáté páté aukce s ukončením 29-31.3. 2022, je možné si prohlédnout v prostorách GALERIE MODERNA, Masarykovo nábřeží 24, Praha 1, od 28.2.2022, vždy mezi 13 a 18 hodinou, nebo po telefonické domluvě na tel: 222 520 252. Aukce bude zahájena 15.2.2022. Pro účast na aukci je nutné se zaregistrovat viz. aukční řád.
fotografie, signováno PD, rozměr 24 x 27 cm, volný list, certifikát pravosti přiložen
Cena: 2200
Aktuální cena: 2200
litografie, rok 1992, signováno PD, číslováno 96/100, rozměr 70 x 55 cm, volný list
Cena: 18500
Aktuální cena: 18500
tříbarevná suchá jehla, rok 1942, signováno DU, číslováno 455/500 rozměr 29,5 x 39 cm, soupis díla František Dvořák, str. 28, č. 64, volný list
leptaná ocel na skleněném podstavci, rok 2010, značeno, rozměr 10 x 10 cm
Cena: 450
Aktuální cena: 450
dřevoryt, rok 2020, signováno PD, číslováno 25/45, rozměr 15 x 15 cm, volný list
litografie, rok 2018, signováno PD, číslováno 18/40, rozměr 43 x 32 cm, volný list
kvaš, papír, 40tá léta, signováno LD, rozměr 33 x 45 cm, volný list
Cena: 1900
litografie, rok 1965, signováno PD, rozměr 15 x 9 cm, volný list
olej, plátno, rok 1973, signováno PD, rozměr 70 x 80 cm, rám