Zdeněk Sklenář - Moravské zátiší
litografie, rok 1976, signováno DU, rozměr 25 x 39,5 cm, rám
Vítáme Vás na dvacáté čtvrté internetové aukci GALERIE MODERNA, výtvarná díla zařazena do dvacáté čtvrté aukce s ukončením 14-16.12. 2021, je možné si prohlédnout v prostorách GALERIE MODERNA, Masarykovo nábřeží 24, Praha 1, od 29.11.2021, vždy mezi 13 a 18 hodinou, nebo po telefonické domluvě na tel: 222 520 252. Aukce bude zahájena 10.11.2021. Pro účast na aukci je nutné se zaregistrovat viz. aukční řád.
lept, rok 1925, signováno PD, rozměr 23,5 x 12 cm, volný list, soupis díla str. 126, č. 77.
Cena: 1300
Aktuální cena: 1300
litografie, rok 2014, signováno PD, číslováno A.T. III./XXIX A.T., rozměr 20 x 14 cm, volný list
dřevoryt, rok 1926, značeno PD razítkem, rozměr 20,5 x 15 cm, volný list
olej, lepenka, rok 1944, signováno LD, rozměr 13 x 15 cm, vystaveno Praha 2014, soupis díla č. 674/96
litografie, rok 2018, signováno PD, číslováno 26/45, rozměr 43 x 32 cm, volný list
Cena: 14000
Aktuální cena: 14000
lept, rok 1974, signováno PD, texty vybral a vydání připravil Dr. František Dvořák, rozměr 9,8 x 15 cm, soupis díla č. 40
litografie, rok 1996, signováno PD, číslováno 17/34, rozměr 70 x 54 cm, volný list
tempera, karton, rok 1959, signováno LD, rozměr 35 x 25 cm, rámováno, vystaveno Praha 2018, dílo z pozůstalosti autora
litografie, rok 1983, signováno PD, číslováno 20/60, rozměr 37,5 x 53,5 cm, rám, soupis díla str. 199, č. 480