František Gross - Hlava
kolorovaná suchá jehla, rok 1971, signováno PD, číslováno 25/27, rozměr 15 x 10,5 cm, volný list, soupis díla str. 133, č. 322
Dovolujeme si Vás pozvat na dvacátou třetí internetovou aukci GALERIE MODERNA, která se bude konat ve dnech 12-14.10. 2021, s ukončením vždy mezi 20-22,30 hodinou. Aukce bude zahájena 6.9.2021, pro účast na aukci je nutné se zaregistrovat, viz. aukční řád.
dřevoryt, rok 1926, značeno PD razítkem, rozměr 20,5 x 15 cm, volný list
lept, rok 1983, signováno PD, číslováno VI/XX, rozměr 19,5 x 13,3 cm, volný list
Cena: 4000
Aktuální cena: 4000
serigrafie, rok 1968, rozměr 89 x 59 cm, rám, soupis: Andy Warhol Prints, Catalogue Raisonné 1962-1987, Feldman/Schellmann Italy 1997, soupis číslo: II.44-53, Campbell´s Soup I 1968, vydání pro Sunday B. Morning 1.12. 2011
litografie, rok 1976, signováno PD, číslováno 169/200, rozměr 11,5 x 17,5 cm, pasparta
lept, rok 1982, signováno PD, číslováno 2/20, rozměr 10,5 x 18 cm, volný list
pastel, papír, rok 2003, signováno vzadu, rozměr 40 x 30 cm, rám
litografie, rok 1980, signováno PD, číslováno 11/100, rozměr 24,5 x 16,5 cm, volný list, soupis díla str. 179, č. 425
7x pero, papír, rok 2000, 1x signováno, různé rozměry, volné listy
Cena: 10000
Aktuální cena: 10000
9x litografie, rok 1958, 8x signováno, vydal Hollar Praha, rozměr od 5 x 14 cm do 18 x 14 cm,